*  UDF Uzantılı Dosyaları Açma Proğramı - UYAP Editör İndir
0
Yorum
213
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Administrator
*******
Şuan Çevrimdışı
143
(Mesajlar)
143
(Konular)
Aug 2016
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)
#1
02-19-2021, 02:11 PM

Windows için :
UYAP Editör v5.0.2
 
Mac için:
UYAP Editör Mac v5.0.2
 
Android  tabanlı işletim sistemleri için:
Uyap Doküman Editör
 
Pardus ve Debian tabanlı işletim sistemleri için:
UYAP Editör Debian v5.0.2

Uyap Editör'de yazıcı üzerinden çıktı alabilmek için bilgisayarınızda "cups-bsd" paketinin yüklü olması gerekmektedir. Pardus-17.2 sürümü için "cups-bsd" paketi zip dosyasına eklenmiştir.
 
Önemli Duyuru
SORU: Doküman Editörüne tıkladığımda siyah ekran gelip gidiyor, Editör açılmıyor ve Editörde imzalama yapamıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
 
CEVAP:
1- ADIM: E-imza – M-imza işlemini gerçekleştirebilmeniz için bilgisayarınızda kurulu olan UYAP Editör Programının son versiyonu olması gerekmektedir. Son versiyonu (http://www.uyap.gov.tr/Uyap-Editor) adresinden indirebilirsiniz.
2- ADIM: (Windows 7 ve üzeri için) Bilgisayarım > C Dizini > Kullanıcılar >Size Ait Kullanıcı (Örneğin; Ahmet, Avukat vb.) > .uki Klasörü -> içerisinde bulunan acilisdegerleri.xml ve tercihler.xml dosyalarını siliniz. (MAC Bilgisayarlar İçin ) Apple >GİT > Ana Klasör – . .uki Klasörü (Not: Klasör gizli olduğu için görünür yapmak gerekmektedir. Bunun için klavyenizden (Cmd+Shift+.) tuşlarına bastığınız takdirde gizli klasörler görüntülenecektir.) içerisinde bulunan acilisdegerleri.xml, lastOpened.xml ve tercihler.xml dosyalarını siliniz. Bu işlemlerin ardından UYAP Editör Programını yönetici olarak tekrar çalıştırdığınız takdirde doküman editörünüz açılacaktır.
3- ADIM: Sorunun devam etmesi halinde Denetim Masasından Uyap Kelime İşlemciyi kaldırınız ve bilgisayarınızı yeniden başlatınız. Daha sonra (Windows 7 ve üzeri için) Bilgisayarım > C Dizini > Uyap Klasöründeki yedeklerinizi aldıktan sonra Uyap klasörünü siliniz. Yeni yayınlanan editörün 4.2.8 versiyonunu bilgisayarınıza kurunuz.
Önemle Duyurulur.
İnsanların istediği gibi birisi olmazsan eğer, insanların istediği birisi olamazsın.  <<<>>>  İnfaz ve Koruma Memurları Haber Sitesi


Hızlı Menü: