İnfaz ve Koruma Memurları Paylaşım Forumu Yardımcı Araçlar Atama, Tayin, Nakil, Görevlendirme CTE Hizmete Yeni Açılacak Ceza İnfaz Kurumlarına Personel Atama Sonuçları Açıklandı
CTE Hizmete Yeni Açılacak Ceza İnfaz Kurumlarına Personel Atama Sonuçları Açıklandı
admin
CTE Hizmete Yeni Açılacak Ceza İnfaz Kurumlarına Personel Atama Sonuçları Açıklandı
0
630
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Rainbow 
Şuan Offine!
admin Administrator
*******
  • Konular156
  • Mesajlar156
  • Rep puanı 0
21 Aralık 2021 tarihinde duyurusu yapılan " Yeni Açılacak Ceza İnfaz Kurumlarına Personel Alımı " duyurusuna istinaden yapılan başvuru sonuçları gün itibariyle açıklanmıştır. Yapılan açıklamada aşağıdaki ifadelere yer verilmiştir.

"Erzincan Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu ile Antalya, Buca, Burdur, Çarşamba, Çorlu, Erciş, Kavak, Kırşehir, Sakarya, Sarıçam ve Tekirdağ'da bulunan ceza infaz kurumlarının personel ihtiyacının karşılanması amacıyla ceza infaz kurumlarında ve denetimli serbestlik müdürlüklerinde görev yapan infaz ve koruma memurlarının yer değişiklikleri, hizmet puanları ve tercih sırasına göre NAS üzerinden otomatik olarak gerçekleştirilmiş olup belirtilen yerlere atamaları/yerleştirilmeleri yapılan personelin söz konusu ceza infaz kurumları hizmete açıldığında kadroları/pozisyonları bu yer ceza infaz kurumlarına aktarılacaktır.


Atamaya ilişkin ilanda açıklandığı üzere atama nedeniyle çok sayıda personel eksikliği oluşup kurumda yürütülen hizmetlerin zafiyete uğramasını önlemek amacıyla başka bir kuruma ataması yapılabilecek en fazla personel sayısını belirlemeye yönelik Bakırköy, Patnos ve Doğubayazıt Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Komisyonlarına kota uygulanmıştır.
       
Atama sonuçları, personelimizin çalıştığı kurum, atandığı kurum ve atamaya esas puanını gösterecek şekilde ilan edilmiştir.


Henüz hizmete açılmayan ceza infaz kurumlarına atamaları/yerleştirmeleri yapılan personelin mevcut kurumlarından ayrılış yapacakları tarih hizmete yeni açılması planlanan ceza infaz kurumları faaliyete geçtikleri tarihte bilahare duyurulacaktır. Bu itibarla; atamaları/yerleştirilmeleri yapılan tüm personelin ikinci bir bildirime kadar KESİNLİKLE kurumlarından ayrılış yapmamaları gerekmektedir." denilmiştir.

ATAMASI YAPILAN PERSONELE DAİR LİSTE 
AİLE BİRLİĞİ MAZERETİ İLE ATANAN PERSONELE DAİR LİSTE
İnsanların istediği gibi birisi olmazsan eğer, insanların istediği birisi olamazsın.  <<<>>>  İnfaz ve Koruma Memurları Haber SitesiHızlı Menü: