İnfaz ve Koruma Memurları Paylaşım Forumu Yardımcı Araçlar İnfaz ve Koruma Taban Puanları 2021 Yılı CTE 2021 Yılı İnfaz ve Koruma Memurluğu Tavan ve Taban Puanları Açıklandı
CTE 2021 Yılı İnfaz ve Koruma Memurluğu Tavan ve Taban Puanları Açıklandı
admin
CTE 2021 Yılı İnfaz ve Koruma Memurluğu Tavan ve Taban Puanları Açıklandı
0
861
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
admin Administrator
*******
  • Konular156
  • Mesajlar156
  • Rep puanı 0
Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün 23 Şubat 2021 tarihinde duyurusunu yaptığı 5358 sözleşmeli personel alımı ilanı ile 4455'i erkek, 463'ü kadın olmak üzere toplamda 4918 infaz ve koruma memuru alınacağı duyurulmuştu. Aradan geçen 1,5 aylık süreden sonra 09 Nisan 2021 tarihi itibariyle sonuçlar sınavı yapacak ağır ceza adliye web siteleri üzerinden açıklanmıştır. Açıklanan puanlarda tavan ve taban puanları tek tek incelediğimizde kimisinde net bir bilgi olmayışı, kimisinde de 6698 sayılı kişisel verilerin korunması kanunu nedeniyle TC kimlik numarası girilerek öğrenilebildiği için tamamına erişme imkanımız olmadı ama zamanla edindiğimiz bilgiler doğrultusunda da taban puan listesi güncellenecektir. 

Aşağıya Erkek ve Bayan İnfaz ve Koruma Memurları için hazırladığımız tavan ve taban puan listemizi paylaşıyoruz.Ayrıca geniş çaplı olarak incelemek isteyenler ve diğer ünvanlar içinde hazırladığımız tavan ve taban puanları merak edenler için forum listemize müsait bir zamanda eklenecektir. 

2021 Yılı Erkek ve Kadın İnfaz ve Koruma Memuru Tavan ve Taban Puan Listesi

[Resim: CTE_2021_YYlY_Erkek_ve_KadYn_Ynfaz_ve_Ko...anlari.jpg]

Sıralamaya giren infaz ve koruma memuru adayları için adliye web siteleri aracılığı ile boy - kilo ölçümünün ne zaman yapılacağına dair planlamalar yapılmış olup adayların boy - kilo ölçümüne giderken nelere dikkat edeceğine dair bilgiler paylaşılmıştır. Adayların boy ve kilo ölçümlerini kolay bi şekilde yapabilmeleri için hazırlamış olduğumuz infaz ve koruma memurluğu boy-kilo aracı ile boy ve kilonuzun bu aşamayı geçebilmek için yeterliliğini rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Aşağıdaki hareketli görsel vasıtasıyla gideceğiniz sayfa da boy ve kilonuzu gerekli yerlere girerek sonuca ulaşabilirsiniz.


[Resim: ikm_boy_kilo_testi.gif]
İnsanların istediği gibi birisi olmazsan eğer, insanların istediği birisi olamazsın.  <<<>>>  İnfaz ve Koruma Memurları Haber Sitesi


Hızlı Menü: