İnfaz ve Koruma Memurları Paylaşım Forumu Yardımcı Araçlar Atama, Tayin, Nakil, Görevlendirme CTE 2022 Yılı Bakanlık ve Komisyon Atamalı Personelin Atama Sonuçları Açıklandı
CTE 2022 Yılı Bakanlık ve Komisyon Atamalı Personelin Atama Sonuçları Açıklandı
admin
CTE 2022 Yılı Bakanlık ve Komisyon Atamalı Personelin Atama Sonuçları Açıklandı
0
354
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Online!
Şuan Online!
admin Administrator
*******
  • Konular159
  • Mesajlar159
  • Rep puanı 0
Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü duyurusunu 28 Şubat 2022 tarihinde yaptığı Bakanlık ve Komisyon atamalı personelin isteğe bağlı ve mazerete tayin sonuçlarını gün itibariyle açıkladı. Yapılan açıklamada aşağıdaki ifadelere yer verilmiştir.  Ataması yapılan personel arkadaşlarımıza yeni görev yerlerinde başarılar dileriz.
"Genel Müdürlüğümüz tarafından 2022 yılı isteğe bağlı atama talepleriyle ilgili Norm ve Atama Sistemi (NAS) çalışmaları personelimizin isteğe bağlı yer değişiklikleri hizmet puanları ve tercih sırasına göre kurum birinci ve ikinci müdürleri, denetimli serbestlik müdürleri ve denetimli serbestlik müdür yardımcıları hariç Bakanlık ve komisyon atamalı personelin atamaları/yerleştirilmeleri Norm ve Atama Sistemi üzerinden otomatik olarak gerçekleştirilmiştir.

Bir ceza infaz kurumu ya da denetimli serbestlik müdürlüğüne isteğe bağlı olarak atanabilecek toplam personel sayısı her bir unvan için ayrı ayrı o kurum için tahsis edilen norma göre belirlenmiştir.          
Aile bütünlüğünün bozulmaması için yer değişikliği isteme hakkını elde eden ve her ikisi de kurum personeli olan eşlerin birbirlerine tabi olmasında; yönetici kadrosunda bulunmayanlar yönetici kadrosunda bulunanlara, kadrolu olan personel sözleşmeli olan personele, puanı yüksek olan personel düşük olana tabidir ilkesi benimsenmiştir. Eğer tabi olunan personelin sistem tarafından ataması yapılmamışsa diğer eşin de ataması yapılmamıştır.
            
Atama sonuçları, personelimizin çalıştığı kurum, atandığı kurum ve atamaya esas puanını gösterecek şekilde ilan edilmiştir.

[b]Ataması yapılan personelin atamalarına dair tebligat ile görevlerinden ayrılış tarihleri bilahare bildirilecektir. Tebligat işlemleri yapılıncaya kadar ataması/yerleştirilmesi yapılan personelin kesinlikle ayrılış işlemlerinin yapılmaması gerekmektedir.[/b]

Tüm personelimize yeni görev yerlerinde başarılar dileriz." denilmiştir.EK-1 BAKANLIK ATAMALI PERSONELİN ATAMA SONUÇLARI
EK-2 KOMİSYON ATAMALI PERSONELİN ATAMA SONUÇLARI
EK-3 AİLE BİRLİĞİ MAZERETİ İLE ATANANLAR
İnsanların istediği gibi birisi olmazsan eğer, insanların istediği birisi olamazsın.  <<<>>>  İnfaz ve Koruma Memurları Haber SitesiHızlı Menü: